Nauki duchowe od naszych psów i kotów


Zodon: Niewiarygodne! Nie mogłem dostać trzech stóp, zanim czujniki pokonały moje ostatnie maskowanie.

Chcemy również zapewnić, że poziom otrzymanych informacji jest nie tylko dokładny, ale również najwyższej jakości. Oznacza to, że chcemy przyciągnąć tylko najbardziej wiarygodnych i oświeconych przewodników duchowych. Innym ważnym czynnikiem jest otwarcie na wskazówki. Ta otwartość jest tym, co pozwala poczuć miłość i wspierać przewodników. Częstym błędem popełnionym w próbach nawiązania kontaktu z ich przewodnikami jest zahamowanie komunikacji z nimi. Zakładają, że duch jest daleko, a tym samym trudny do osiągnięcia. Jedną z najważniejszych rzeczy, którą możesz zrobić, aby stać się jasnym kanałem, jest zrelaksowanie się i zaufanie. Nigdy nie próbuj rozmawiać; To jest nadmierne dążenie. Umożliwienie przepływu przez ciebie energii wymaga odczucia bycia.

Anioły Stróża to Twoje osobiste Jasne Duchy, które są Ci powierzone przed Twoim urodzeniem, zanim wybierzesz fizyczne ciało z rodzicami fizycznego ciała, aby obserwować i dbać o swoje potrzeby. Anioły, opiekunowie aniołowie są specyficzni, są podobni do Twoich idealnych fizycznych rodziców świata. Są twoimi strażnikami Ducha. Aniołowie Opiekunowie mogą kierować, biegać i kierować was czystą, miłością, współczuciem i mądrością bez jakichkolwiek strun od bólu lub przeszłości. Mogą być także wezwane, aby zapewnić, że przestrzeń jest otoczona Boską, Kochającą Wysoką Energią. Każdy z nas ma 1-2 aniołów stróżów, z którymi możemy w każdej chwili wzywać.

W Homestaku, opiekunowie to znaki wsparcia, często członkowie rodziny. Trope to jednak odnosi się do sprites - upiorne istoty, które mogą chronić i kierować głównymi bohaterami. Także strażnicy mają tendencję do kończenia się jak spritami. Dodatkowo, każda planeta z gatunkiem spowalnianym ma boskiego Pierwszego Opiekuna. Początkowo można by pomyśleć, że są tam, aby chronić gatunki jako całość, ale nie, nie. Są tam, aby chronić tych, którzy są skłonni do gry w Gra tworzenia, dopóki nie rozpoczną gry, i nieuchronnie opuścisz resztę tej planety, aby umrzeć, gdy nadejdzie czas.

Długo wierzyłem, że aniołowie są tymi samymi przewodnikami duchowymi, że tradycyjnie przedstawia ich skrzydła, ponieważ nie są one związane prawami grawitacji, będącymi istotami duchowymi i nie-fizycznymi. Nadal uważam, że jest to możliwość, bo wiem, że Duch może się przedstawić nam w jakiej formie, którą najprawdopodobniej zaakceptować i zrozumie. Duch przekłada swoją energię na formy, które mają dla nas sens.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

czy Twój pies ma Anioła Stróża?

Czy strażnicy duchowi mogą wpływać na wrogów poprzez ściany?