czy Twój pies ma Anioła Stróża?

Poznanie sposobu kontaktowania się i współpracy z tymi podmiotami pomoże Ci w podróży.

W kilku systemach wierzeń i mitologiach wilk był postrzegany jako omen zniszczenia, wojny i śmierci, obawiali się więc i postrzegali je jako zło. Było jednak wiele innych kultur, takich jak Celts, którzy, mimo że utrzymywali stowarzyszenia wojenne, zniszczenie i śmierć, nie uważali ich za złe siły. W szczególności śmierć była postrzegana jako pozytywna i konieczna do zmiany i odrodzenia. Ponadto wilk był również czczony jako towarzysz bogów i bogini.

Pojęcie magicznych stworzeń duchowych odbiło się w historii w mitach twórczych, tradycjach i religiach plemiennych, ale dopiero niedawno magiczne zwierzę i familijczycy ponownie wyobrażali sobie jako złych lub niebezpiecznych towarzyszy. Historycznie, familijczycy lub duchy często były postrzegane jako typ anioła stróża, a nie złego demona.

Kiedy częstotliwości Gęstości-4 (wymiary 10, 11 i 12) i powyżej są urzeczywistnione, istota biologiczna może podlegać pełnej transmutacji komórkowej, powracając do stanu ciekłokrystalicznego Gęstość-4 dla pełnego Wzniesienia poza Gęstość, a Niż doświadczanie powtarzających się cykli śmierci i odrodzenia w cyklach życia systemu Gęstość. Znany jest jako urzeczywistniony Mahara "(nosiciel z życia wiecznego Maharata), Awatar" lub Chrystusowa Istota ", czyli istota z trwałą aktywacją 12 Pasma DNA i powstałe uosobienie Maharaty i odpowiadających jej 12 wymiarów świadomości.

Uświadom sobie punkt w oddychaniu, gdzie jest cisza (bez umysłowego gadania) i koncentruj się na swoim umyśle. Osiąga się to poprzez zwrócenie uwagi na ciche centrum, które istnieje między wdechem i oddechem. Kontynuuj głębiej w ten punkt środkowy, spędzając tyle czasu, ile potrzeba, uspokajając i skupiając swój umysł.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nauki duchowe od naszych psów i kotów

Czy strażnicy duchowi mogą wpływać na wrogów poprzez ściany?