Czy strażnicy duchowi mogą wpływać na wrogów poprzez ściany?

Jedną z najbardziej unikalnych i satysfakcjonujących mechaników Nioh są Duchy Stróża - duchowe zwierzęta, które można napełnić różnymi buffami i premie. Ten przewodnik o odblokowaniu broni Nioh Guardian Spirit poinformuje Cię, jak odblokować Duchy Ochronne, które znaleźliśmy, a także informacje o tym, jakie korzyści i korzyści oferują.

To ćwiczenie obejmuje wymawianie zwrotów w naszym umyśle, aby pomóc nam połączyć się z naszymi ciałami i zrelaksować się. My świadomie próbujemy wpływać na procesy ciała, które normalnie możemy myśleć, jak poza naszą kontrolą. Na przykład możemy powiedzieć takie wyrażenia, jak Moje serce - jest łagodne, a nawet "lub Moje prawe ramię i dłoń czują się ciepłe i ciężkie". Stopniowo będziemy mogli wpływać na nasze ciało, a po prostu próbując to zrobić, zapewnia relaksującą przerwę Z cykli myślenia i zmartwień.

Wznoszeni Mistrzowie są również oświeconymi Istotami Duchowymi, którzy żyli na Ziemi, stawili czoła tym samym wyzwaniom, przed którymi dziś stawimy czoła i zjednoczeni z Bogiem. Dzisiaj służą jako Nauczyciele ludzkości z Królestw Ducha. Prowadzą, bronią, inspirują i uzdrawiają ludzkość. Są nauczycielami w najszerszym tego słowa znaczeniu. Mogą pomóc nam rozwijać się w dowolnym miejscu naszego życia i osiągnąć prawdziwy cel życia: stać się Jednym z Bogiem na Wniebowstąpieniu - istocie, która stała się Self-Realizowana i służy człowiekowi; Istota, która wzbudziła wibracje w stałej częstotliwości światła. On może przyjść i chodzić z woli z samolotu ziemskiego bez cyklu Birth // Death. Ci wniebowstąpieni mistrzowie powracają na ziemię od czasu do czasu, aby pomóc w postępie ludzkości. Kochają Ziemię w znacznym stopniu i starają się wzbudzić w sercach i umysłach ludzkich, aby mogli oni się rozwijać.

Program Chaplain Ranger "Wydzielone kapelusze Ranger są odpowiedzialne za opiekę nad duchowym i emocjonalnym samopoczuciem Rangersów i ich rodzin. Fundusz Ranger Lead The Way Fund uznaje to za obowiązek udzielenia pomocy naszym kapitanom Ranger w długotrwałym zadaniu podniesienia morale rybackiego i utrzymywania więzi rodzinnych. Fundusz Ranger Lead The Way Fund zapewnia dotacje na wzbogacenie tych programów, które są ustanowione przez Chaplain Command.

Multikonon karłowatych jest unikalną bronią. Jest to broń, którą ustawisz na ziemi i załadujesz kulami w kształcie kulek armatnich, które powodują uszkodzenia u góry zwykłej broni. Jeśli przyniesiesz ten element i ustawisz go w obszarze (co pozwala na jego ustawienie), może znacznie zwiększyć doświadczenie, jakie otrzymujesz na godzinę. Należy jednak ostrzec, że atakuje wszystkich wrogów, które mogą i jako takie będą atakować Ciebie, więc bądź świadomy swojego zdrowia.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nauki duchowe od naszych psów i kotów

czy Twój pies ma Anioła Stróża?